2

Aplikacija

Prodavac sportske opreme Puno radno vreme

na HR Bulevar d.o.o. Agencija za privremeno zapošljavanje u Šabac (Poslato na 24-12-2020)

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioce za poziciju:

Prodavac sportske opreme
(Šabac)

Opis posla:
- Usluživanje kupaca i pomoć pri kupovni
- Rad na fiskalnoj kasi
- Održavanje higijene objekta

Uslovi rada:
- Predhodno radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama
- Minimum III stepen stručne spreme
- Ljubaznost prema kupcima
- Odgovornost i komunikativnost u poslu

Radno vreme: 6 dana u nedelji, 2 smene

Mesto rada: Šabac

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon- 011/454-2588 , ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs sa naznakom Šabac- Prodavac sportske opreme

Skoro postavljeni poslovi HR Bulevar d.o.o. Agencija za privremeno zapošljavanje

Pregledano: 343 puta