1

aplikant

KOMERCIJALISTA ZA PRODAJU PREHRAMBENIH PROIZVODA NA TERENU Puno radno vreme

na Ekoline doo u Cela Srbija (Poslato na 25-12-2020)

Preduzeće Ekoline doo raspisuje konkurs za radnika na poziciji:

KOMERCIJALISTA ZA PRODAJU PREHRAMBENIH PROIZVODA NA TERENU

Potrebne kvalifikacije:
• Minimum srednja a poželjno viša ili visoka stručna sprema (V, VII stepen)
• Najmanje 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
• Organizovanost i samostalnost u radu

Opis posla:

• Obilazak i održavanje odnosa sa postojećim i novim kupcima
• Pronalazak novih kupaca dogovaranje uslova buduće saradnje
• Koordinacija sa magacinom, transportom i logistikom

Od kandidata očekujemo:

• Odgovornost
• Kompetentnost
• Vrednovanje timskog rada i zajedničkog uspeha
• Motivisanost u formiranju, vođenju i razvijanju tima

Nudimo:

• Stalno zaposlenje
• Redovna primanja
• Mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja
• Mogućnost da na osnovu zalaganja i učinka budu nagrađeni

Ukoliko ste zainteresovani da postanete deo našeg tima, pošaljite nam Vašu biografiju elektronskim putem na suncicamilojevic@ekoline.rs , ili je dostavite na adresu Miletine Bune 2b Kruševac.

Skoro postavljeni poslovi Ekoline doo

Pregledano: 575 puta