0

Aplikacija

Profesionalni upravnik Puno radno vreme

na CSI Belville u Beograd (Poslato na 28-12-2020)

Profesionalni upravnik

CSI Belville” DOO Beograd

Zbog konstantnog povećanja obima posla poslodavcu su potrebna lica-licencirani profesionalni upravnici.

Uslovi rada i ostali uslovi:
U obzir dolaze i lica koja nisu stekla licencu, ali su voljni da polažu ispit u skoroj budućnosti.

Opis posla: prijem i obrada zahteva stanara putem telefona i mejla, evidentiranje telefonskih poziva, administrativni poslovi, arhiviranje dokumentacije, uspostavljanje i vođenje evidencije o vlasnicima stambenih jedinica, vođenje sednica skupštine stanara.

Рок важења
25.01.2021.
Захтевани ниво квалификација
Средња школа – IV степен (4 година)
Радно искуство у занимању
Није битно
Број извршилаца
2
Место рада
Београд
Врста радниг односа / ангажовања
Одређено
Стручни испит или лиценца
Licenca za obavljanje poslova upravljanja zgradom

Напомена

Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Рачунарске вештине:

Power point Средњи
Internet Средњи
Obrada teksta – Word Средњи
Obrada tabela – Excel Средњи

Skoro postavljeni poslovi CSI Belville

Pregledano: 469 puta