19

Aplikacija

Poslovno tehnicki sekretar Puno radno vreme

na ''Albatros'' Vladimir Vukmirović PR agencija za nekretnine u Beograd (Poslato na 28-12-2020)

Poslovno tehnicki sekretar

''Albatros'' Vladimir Vukmirović PR agencija za nekretnine, Beograd

Opis posla:

- ažururanje baze podataka

- komunikacija sa klijentima

- administracija

Uslovi rada i ostali uslovi:

poznavanje rada na računaru
poželjno brzo kucanje
poželjno poznavanje engleskog jezika - nije uslov

Kontakt telefon: 065/356-70-78

E-mail adresa poslodavca: vladimir.vukmirovic@albatrosnekretnine.com

Rok važenja
24.01.2021.
Zahtevani nivo kvalifikacija
Srednja škola - IV stepen (4 godina)
Radno iskustvo u zanimanju
Nije bitno
Broj izvršilaca
1
Mesto rada
Beograd
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Neodređeno
Napomena
Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Pregledano: 441 puta