0

Aplikacija

Portir / čuvar Puno radno vreme

na Specijalna bolnica za rehabilitaciju "Rusanda" u Melenci (Poslato na 05-01-2021)

Portir / čuvar

Specijalna bolnica za rehabilitaciju “Rusanda”, Melenci

Broj: 1-2010/21

Datum: 05.01.2021.

Na osnovu člana 5. Posebnog Kolektivnog ugovora za zdravstvene Ustanove čiji je osnivač Republika Srbija, Autonomna Pokrajina i jedinica lokalne samouprave (“Sl. glasnik RS”, br. 106/2018) kao i člana 5-9. Kolektivnog ugovora kod Specijalne bolnice za rehabilitaciju “Rusanda” Melenci, dana 05.01.2021. godine raspisuje se sledeći:

JAVNI OGLAS

ZA PRIJEM U RADNI ODNOS

a) Na određeno vreme zbog povećanog obima posla na period od 3 meseca za 3 izvršioca na radnom mestu:

PORTIR/ČUVAR

Uslovi:

Stručna sprema – I stepen stručne spreme – osnovno obrazovanje.
Potrebno radno iskustvo – bez radnog iskustva
Zdravstvena sposobnost – opšta

Opis posla: – nadgleda ulaz u zgradu i prostor za posetioce; – nadgleda imovinu u prostoru za posetioce; – Nadgleda ponašanje posetilaca u prostoru za posetioce; – evidentira dolaske i odlaske posetilaca; – daje informacije posetiocima o razmeštaju pojedinih zaposlenih; – preuzima službena obaveštenja i blagovremeno ih dostavlja nadležnim
zaposlenima; – odgovara na telefonske pozive i vrši uspostavljanje spoljašnje i
unutrašnje telefonske veze; – primenjuje mere bezbednosti i zdravlja na radu; – primenjuje mere zaštite od požara; – obavlja i druge poslove po nalogu rukovodioca poslova investicionog i tehničkog održavanja i direktora Specijalne bolnice.

Odgovornost:

- za svoj rad je odgovoran je pomoćniku direktora specijalne bolnice i rukovodiocu poslova investicionog i tehničkog održavanja

Uz prijavu, u kojoj je potrebno navesti za koje poslove se prijavljuju, kandidati podnose kratku biografiju i dokaze o ispunjenosti uslova oglasa. Dokazi o ispunjenosti uslova oglasa podnose se u originalu ili OVERENOJ FOTOKOPIJI.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objavljivanja oglasa na oglasnoj tabli Nacionalne službe za zapošljavanje Filijala Zrenjanin.

Kontakt telefon pravne službe za dodatne informacije: 023/315-04-02

Prijavu sa dokumentacijom dostaviti na adresu: Specijalna bolnica za rehabilitaciju “Rusanda” 23270 Melenci, ul. Banja Rusanda b.b. – Odeljenju za opšte pravne i kadrovske poslove.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće se razmatrati.

v.d. direktora: ___________________________ mr sc. med. dr Zorica Ćulibrk

Rok važenja
13.01.2021.
Zahtevani nivo kvalifikacija
Osnovna škola
Radno iskustvo u zanimanju
Nije bitno
Broj izvršilaca
3
Mesto rada
Zrenjanin
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Određeno
Napomena
Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Skoro postavljeni poslovi Specijalna bolnica za rehabilitaciju "Rusanda"

Pregledano: 558 puta