0

Aplikacija

Radnici u vešeraju Inostranstvo

na Jobs 011 u Slovenija (Poslato na 05-01-2021)

Našem uspešnom klijentu iz Slovenije potrebni su radnici za rad u vešeraju.

Početak rada od 01.02.2021. godine.

Opis posla:

∙ Transport, sortiranje i utovar prljavog rublja

∙ Odvajanje, vešanje i raspoređivanje čistog rublja

Uslovi rada:

Posao u dve smene (po potrebi se radi i u tri smene)
Minimalan broj radnih sati 176
Primereno i za žene i muškarce

Profil kandidata:

Posedovanje pasoša Evropske Unije ili Slovenačke radne vize (minimum da je kandidat poseduje 1. godinu)

Minimum osmogodišnje obrazovanje

Spremnost za rad u inostranstvu na duži period

Nudimo:

Redovno zaposlenje na neodređeno vreme u sređenom, uspešnom proizvodnom preduzeću. Nadoknada za rad od 4 do 6 eur/h – neto
25 % plaćen prekovremeni rad
25 % plaćen rad noću
50 % plaćeni državni praznici
Plaćen regres u skladu sa važećim zakonodavstvom
Plaćen godišnji odmor u skladu sa važećim zakonodavstvom
Obezbeđen smeštaj u privatnoj kući ili stanu za koji radnik plaća 100 Eur/na mesec dana
Obezbeđen prevoz do/sa posla
Obezbeđen jedan topli obrok za vreme rada u fabrici

Kandidati koji ispunjavaju navedene uslove mogu svoj CV poslati na e-mail: poslovi@jobs011.rs Broj telefona: 069/ 445 19 75
Rok za prijavu: 25.01.2021

Pregledano: 1192 puta