1

aplikant

Call operater Puno radno vreme

na HR Bulevar d.o.o. Agencija za privremeno zapošljavanje u Leskovac (Poslato na 06-01-2021)

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioce za poziciju:

Call operater
(Leskovac)

Opis posla:
- Prodaja širokog asortimana tehničkih proizvoda koji odgovara najvišim zahtevima kvaliteta, telefonskim putem
- Informisanje kupaca o karakteristikama proizvoda, njihovim cenama, kao i odgovaranje na pitanja kupaca
- Prikupljanje informacija o kupcima i njihovim reakcijama na proizvod
- Odgovaranje na telefonske pozive potencijalnih kupaca
- Sprovođenje marketinškog istraživanja kupaca

Uslovi rada:
- Posedovanje tehničkih predznanja
- Minimalno SSS
- Poželjno iskustvo u telefonskoj prodaji i prodaji
- Skolonost ka radu sa ljudima, komunikativnost i posedovanje sposobnosti aktivnog slušanja
- Proaktivnost i preduzimljivost u rešavanju problema
- Timski igrač

Radno vreme:
- 5 dana nedeljno

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon- 011/454-2588 , ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs sa naznakom Leskovac - Call operater

Skoro postavljeni poslovi HR Bulevar d.o.o. Agencija za privremeno zapošljavanje

Pregledano: 395 puta