1

aplikant

Građevinski tehničar; Građevinski inženjer; Rukovodilac servisa Puno radno vreme

na MARKO TRANS CARGO u Beograd (Poslato na 13-01-2021)

Građevinski tehničar; Građevinski inženjer; Rukovodilac servisa

Oglas važi od: 13.1.2021.

„MARKO TRANS CARGO“
DOO BEOGRAD
tel. 065/8400-901
e-mail: office@markotc.com

Građevinski tehničar
2 izvršioca

Opis poslova: temeljno planiranje gradnje; biranje prikladnog zemljišta; praćenje zakonske regulative; priprema gradilišta za početak radova; obeležavanje zemljišta za izvođenje radova; određivanje dinamike i redosleda izvođenja; radova; koordinacija i raspored radnika na gradilištima; angažovanje mehanizacije i prateće opreme; svakodnevna organizacija i kontrola izvršenja poslova; vodi građevinske dnevnike, obračunskih listova, inspekcijskih knjiga i druge dokumentacije; sprovodi procedure IMS-a; obavlja i druge poslove po nalogu rukovodioca. Za svoj rad odgovoran je rukovodiocu sektora izgradnje i direktoru Društva.

USLOVI: IV stepen stručne spreme, građevinske struke; potrebno radno iskustvo 12 meseci u oblasti niskogradnje i hidrogradnje; znanje rada na računaru (Word, Excel, AutoCad, Internet).

Građevinski inženjer
2 izvršioca

Opis poslova: prati zakonsku regulativu iz oblasti građevinarstva; vodi i optimizuje građevinske projekte; izrađuje planove i izveštaje; planira pristupne i gradilišne puteve; vrši nadzor na gradilištima, daje upustva za rad; vrši kontrolu izvedenih radova; preuzima dodeljene ugovore i projektne dokumentacije; izrađuje dinamički plan izvođenja radova; vodi građevinske dnevnike, obračunskih listova, inspekcijskih knjiga i druge dokumentacije; vrši nadzor nad kvalitetom i dinamikom radova angažovanih kooperanata; kontrolu prihoda i rashoda nad dodeljenim ugovorima; sprovodi procedure IMS-a; obavlja druge poslove po nalogu rukovodioca. Za svoj rad odgovoran je rukovodiocu sektora izgradnje i direktoru Društva.

USLOVI: VI ili VII nivo kvalifikacija, građevinske struke, smer – niskogradnja ili hidrogradnja; poželjno radno iskustvo u oblasti niskogradnje i hidrogradnje; znanje rada na računaru (Word, Excel, AutoCad, Internet); poželjno posedovanje licence 410, 412, 413 ili 414.

Rukovodilac servisa

Opis poslova: rukovodi i organizuje rad u servisu za održavanje vozila i građevinske mehanizacije; stara se da se sva vozila i radne mašine održavaju u ispravnom stanju; organizuje i kontroliše rad zaposlenih po radnim zadacima u servisu i organizuje njihov terenski rad; vrši kontrolu prijavljenih kvarova i organizuje popravku; vodi propisanu radioničku dokumentaciju; ispostavlja zahtev za nabavku rezervnih delova, alata i drugih potrepština za nesmetano funkcionisanje rada u servisu; izrađuje plan preventivnog održavanja i kontrolu sprovođenja istog; kontaktira eksterne izvršioce usluga, za sve poslove koji se ne mogu samostalno realizovati u servisu; uvodi u posao i obučava za rad sve novozaposlene u servis; vrši kontrolu sprovođenja mera bezbednosti i zaštite na radu zaposlenih u servisu; sprovodi procedura IMS-a; sprovodi i kontroliše mere za zaštitu životne sredine; obavlja i druge poslove po nalogu direktora Društva. Za svoj rad odgovoran je direktoru Društva.

USLOVI: VI ili VII stepen stručne spreme, mašinske struke; potrebno radno iskustvo minimum 12 meseci u poslovima održavanja voznog parka, kamiona, građevinske mehanizacije i slično; znanje rada na računaru (Word, Excel, Internet).

OSTALO: Zainteresovani kandidati svoju radnu biografiju mogu dostaviti na mejl: office@markotc.com, mogu da se jave lično u prostorije poslodavca, adresa u Kragujevcu, Save Kovačevića bb ili na kontakt telefon: 065/84-00-901, svakog radnog dana od 08 do 16 časova, najkasnije do 05.02.2021. godine.

Skoro postavljeni poslovi MARKO TRANS CARGO

Pregledano: 85 puta