0

Aplikacija

Medicinski tehničar – opšteg smera Puno radno vreme

na DOM ZDRAVLjA ŽABARI u Žabari (Poslato na 13-01-2021)

Medicinski tehničar – opšteg smera

Oglas važi od: 13.1.2021.

DOM ZDRAVLjA ŽABARI
12374 Žabari, Kneza Miloša bb

na određeno vreme do 31. 03. 2021. godine
2 izvršioca

Opis poslova: Obavlja sve poslove svoje struke, a po nalogu lekara. Stara se o blagovremenom prijemu pacijenata na preglede. Stara se da pre pregleda bude pripremljen zdravstveni karton pacijenta, kao i da sam pacijent bude pripremljen za pregled. Stara se o održavanju kućnog reda. Vodi uredno medicinsku dokumentaciju. Po završenom pregledu odlaže zdravstveni karton. Radi na poslovima davanja ampulirane terapije i na poslovima previjanja. Učestvuje u kućnom lečenju pacijenata. U saradnji sa lekarom učestvuje u hitnom zbrinjavanju pacijenata. Obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca.

USLOVI: Pored opštih uslova predviđenih zakonom, kandidat treba da ispunjava i uslov: završena srednja medicinska škola – opšti smer i položen stručni ispit. Uz prijavu, u kojoj je potrebno navesti za koje radno mesto se prijavljujete treba dostaviti: kratku biografiju sa adresom i kontakt telefonom, overenu fotokopiju diplome o završenoj srednjoj medicinskoj školi – opšti smer, overenu fotokopiju uverenja o položenom stručnom ispitu, izvod iz matične knjige rođenih (ne stariji od šest meseci) ili overena fotokopija, uverenje o državljanstvu (ne starije od šest meseci) ili overena fotokopija, uverenje da se protiv kandidata ne vodi istraga, ni istražne radnje, niti se vodi krivični postupak po optužnici i optužnom predlogu koji nije pravnosnažno okončan. Kandidat koji su radili u struci dužni su da dostave i overenu fotokopiju licence. Nije potrebno prethodno radno iskustvo. Rok za podnošenje prijava je 8 (osam) dana od dana objavljivanja u publikaciji „Poslovi“. Nepotpune i neblagovremene prijave se neće razmatrati. Kandidati koji uđu u uži izbor biće dužni da dostave lekarsko uverenje, osim kandidata za radno mesto vozača. Prijavu sa dokumentacijom dostaviti na gorenavedenu adresu.

Skoro postavljeni poslovi DOM ZDRAVLjA ŽABARI

Pregledano: 795 puta