0

Aplikacija

Viljuškarista Puno radno vreme

na HR Bulevar d.o.o. Agencija za privremeno zapošljavanje u Gornji Milanovac (Poslato na 14-01-2021)

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Viljuškarista
(Gornji Milanovac)

Opis posla:
- Upravljanje viljuškarom i prevoz robe
- Prijem robe u magacin
- Otprema robe iz magacina
- Obezbeđivanje neometanog rada u magacinu
- Poštovanje procedura i bezbednosti na radu

Uslovi rada:
- Srednja stručna sprema
- Predhodno radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama
- Sposobnost upravljanja viljuškarom
- Položen ispit za viljuškaristu
- Brzina, efikasnost i odgovornost u radu

Mesto rada: Gornji Milanovac

Radno vreme: 5 dana nedeljno, 2 smene

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon- 011/454-2588 , ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs sa naznakom Gornji Milanovac - Viljuškarista

Skoro postavljeni poslovi HR Bulevar d.o.o. Agencija za privremeno zapošljavanje

Pregledano: 166 puta