0

Aplikacija

Serviser u slot klubu Puno radno vreme

na HR Bulevar d.o.o. Agencija za privremeno zapošljavanje (Bilo koji) (Poslato na 18-01-2021)

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

SERVISER U SLOT KLUBU
(Beograd)

Opis posla:

· Upoznavanje sa radom slot aparata i mašina

· Održavanje i popravka ( aparata, računara i celokupne tehnike)

· Obilzak drugih slot klubova i rešavanje kvarova po pozivu menadžera

Uslovi:

· Obavezno posedovanje vozačke dozvole B kategorije

· Mimimum 5 meseci radnog iskustva u oblasti servisiranja

· Minimum III stepen srednje stručne spreme

· Odgovornost i preciznost u poslu

Nudimo:

· Odlične uslove rada

· Prijatno radno okruženje

· Službeni automobil i služebeni telefon

· Mentorstvo od strane starijeg kolege

Radno vreme: 5 dana u nedelji, 08-16h

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefone: 011/454-2588 i 060/3066-098

ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs sa naznakom “Beograd – Serviser u slot klubu”

Skoro postavljeni poslovi HR Bulevar d.o.o. Agencija za privremeno zapošljavanje

Pregledano: 122 puta