0

Aplikacija

Poslovodja magacina-Palilula Puno radno vreme

na Gala Luks u Beograd (Poslato na 19-01-2021)

POSLOVODJA MAGACINA,Palilula

Potreban radnik/ca na poziciji poslovodje magacina ,firmi koja se nalazi na opstini Palilula

OPIS POSLA:

-Rukovodi i organizuje rad magacina

-Prijem i izdavanje robe,deklarisanje i popis iste,skladistenje

-Upravlja tokovima dokumentacije

-Organizuje i motivise saradnike

-Pozeljno iskustvo sa istog ili slicnog radnog mesta

RADNO VREME

Radnim danima od 8-16h

vikend slobodan

Plata :45,000 din

USLOVI KOJE KANDIDAT TREBA DA ISPUNJAVA:

-vredan,posten,samostalan,sposobnost uspesne saradnje sa drugima

POTREBNA ZNANJA:

-Poznavanje rada na racunaru(Exel,Word,internet)

-Pozeljna vozacka dozvola B kategorije

ZA VISE INFORMACIJA KONTAKTIRAJTE NAS:

064/659-8817 011/4250-522

Kandidati koji udju u uzi izbor bice kontaktirani

Skoro postavljeni poslovi Gala Luks

Pregledano: 112 puta