7

Aplikacija

Referent nabavke i marketinga Puno radno vreme

na Electro Ricambi doo u Kruševac (Poslato na 23-01-2021)

Electro Ricambi d.o.o.
Dositejeva 18A
37000 Kruševac

Opis posla:

  • Prikupljanje zahteva za nabavku
  • Praćenje stanja zaliha i njihova optimizacija
  • Izrada planova nabavki
  • Pribavljanje ponude od dobavljača i njihova analiza
  • Izrada kataloga i promotivnog materijala
  • Rad na ažuriranju web sajta
  • Mailing obaveštavanje i organizovanje promocija
  • Istraživanje tržišta
  • Učestvovanje u praćenju efekata promocije
  • Priprema i podnošenje izveštaja o marketinškim aktivnostima

Uslovi:

  • Minimum SSS
  • Poznavanje engleskog jezika (pisanje, čitanje, komunikacija) – napredni nivo
  • Rad na računaru (MS Office i Internet) – napredni nivo
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Komunikativnost, timski rad, odgovornost, oranizovanost

Način prijave:

CV poslati na email: info@delovizabelutehniku.com

Rok za podnošenje prijave: 15.02.2021.

Skoro postavljeni poslovi Electro Ricambi doo

Pregledano: 816 puta