0

Aplikacija

Inženjer u vinogradarstvu Puno radno vreme

na VINARIJA KOVAČEVIĆ u Irig (Poslato na 27-01-2021)

Inženjer u vinogradarstvu

Oglas važi od: 27.1.2021.

VINARIJA KOVAČEVIĆ
22406 Irig, Đoke Šunduković 85
tel. 063/566-120
e-mail: posao@vinarijakovacevic.com

mesto rada: Irig – Grabovo

USLOVI: završen poljoprivredni fakultet, smer vinogradarstvo; vozačka dozvola B kategorije; odlično znanje engleskog jezika; odlično znanje rada na računaru, posebno u programu Excel; radno iskustvo minimum sezona provedena u vinogradu (na terenu). Kontakt osoba: Nataša Drča, telefon: 063/566-120 ili e-mail: posao@vinarijakovacevic.com.

Opis poslova: učešće u izradi planova godišnje proizvodnje vinograda; planiranje i rukovođenje radnom snagom i mehanizacijom u našim vinogradima, sa dnevnim i mesečnim izveštavanjem upotrebe svih resursa; obezbeđivanje sezonske radne snage; planiranje i upravljanje proizvodnjom u našim vinogradima; ažurno praćenje stanja u vinogradima i izveštavanje o promenama, na dnevnom i mesečnom nivou; obavljanje i svih ostalih poslova iz oblasti vinogradarstva, koji su neophodni za negu vinograda

Pregledano: 118 puta