0

Aplikacija

Vozač Puno radno vreme

na ZAVOD ZA HITNU MEDICINSKU POMOĆ KRAGUJEVAC u Kragujevac (Poslato na 27-01-2021)

Vozač...

Oglas važi od: 27.1.2021.

ZAVOD ZA HITNU
MEDICINSKU POMOĆ KRAGUJEVAC
34000 Kragujevac, Slobode bb
tel. 034/6312-306

Vozač sanitetskog vozila
za sanitetski prevoz i prevoz na hemodijalizu, na određeno vreme zbog povećanog obima posla, najduže do kraja kalendarske godine

Vozač sanitetskog prevoza
na određeno vreme radi zamene zaposlenog koji je privremeno odsutan sa rada, a najduže do povratka odsutnog zaposlenog na rad

Opis poslova: poslovi vozača sanitetskog vozila za sanitetski prevoz i prevoz na hemodijalizu i vozača saniteskog prevoza u skladu sa Pravilnikom o unutrašnjoj organizaciji i sistematizaciji poslova u Zavodu za hitnu medicinsku pomoć Kragujevac.

USLOVI: opšti uslovi za zasnivanje radnog odnosa utvrđeni Zakonom o radu („Sl. glasnik RS”, br. 24/05, 61/05, 54/09, 32/13, 75/14, 13/17 – odluka US, 113/17 i 95/18 autentično tumačenje) i posebni uslovi utvrđeni Pravilnikom o unutrašnjoj organizaciji i sistematizaciji poslova u Zavodu. Posebni uslovi: IV/III stepen stručne spreme, vozačka dozvola B kategorije.

OSTALO: Kandidati podnose sledeća dokumenta u originalu ili overenoj kopiji: diploma srednje škole (IV/III stepen); uverenje o državljanstvu RS; izvod iz matične knjige rođenih; izvod iz matične knjige venčanih (ako je došlo do promene prezimena kandidata); fotokopija radne knjižice ili drugi dokaz o radnom iskustvu; dokaz da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak, da optužnica nije stupila na pravnu snagu i da nije pokrenuta istraga (uverenje nadležnog suda), ne starije od 6 meseci; uverenje da kandidat nije osuđivan za krivična dela koja ga čine nepodobnim za rad u zdravstvenoj ustanovi (uverenje nadležne policijske uprave ili policijske stanice), ne starije od 6 meseci; dokazi o dodatnom stručnom obrazovanju ili osposobljenosti (ukoliko ih kandidat poseduje); vozačka dozvola B kategorije; kratka biografija, sa adresom, kontakt telefonom, imejl-adresom. Prijavom na oglas kandidat daje svoju saglasnost za obradu podataka o ličnosti u svrhe izbora za prijem u radni odnos. Podaci se ne mogu koristiti u druge svrhe. Podacima rukuje i podatke obrađuje Zavod za hitnu medicinsku pomoć Kragujevac. Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objavljivanja oglasa u publikaciji „Poslovi“. Oglas je objavljen i na internet prezentaciji Ministarstva zdravlja RS i internet prezentaciji Zavoda. Nepotpune i neblagovremene prijave neće se razmatrati. Kandidati koji se jave na oglas mogu biti pozvani na razgovor radi pružanja dodatnih podataka koji mogu biti važni za odluku o prijemu. Po završetku konkursa predata dokumenta se neće vraćati kandidatima. Kontakt telefon: 034/6312-306. Prijave se podnose lično ili putem pošte u zatvorenoj koverti (preporučeno) na adresu: Zavod za hitnu medicinsku pomoć Kragujevac, Ulica slobode bb, 34000 Kragujevac, sa naznakom: „Prijava na oglas za prijem u radni odnos – radno mesto: vozač sanitetskog vozila za sanitetski prevoz i prevoz na hemodijalizu i/ili vozač sanitetskog prevoza“.

Skoro postavljeni poslovi ZAVOD ZA HITNU MEDICINSKU POMOĆ KRAGUJEVAC

Pregledano: 1014 puta