10

Aplikacija

Diplomirani mašinski inženjer Puno radno vreme

na NIGOS-ELEKTRONIK u Niš (Poslato na 01-02-2021)

Diplomirani mašinski inženjer

NIGOS-ELEKTRONIK”, Niš

Opis posla: izrada dokumentacije za aluminijumske komore sušara

Uslovi rada i ostali uslovi:

- VII nivo kvalifikacije, diplomirani mašinski inženjer bez obzira na smer

- poznavanje MS OFFICE, SOLID WORKS

- poznavanje engleskog jezika-viši nivo

- vozačka dozvola B kategorije

- mesto rada: Aleksandrovo, opština Merošina

Zainteresovani kandidati mogu poslati biografiju na e-mail adresu:

danijela.kostic@nigos.rs

ili

da se jave na kontakt telefon: 062/142-38-34

Rok važenja
28.02.2021.
Zahtevani nivo kvalifikacija
Fakultet – VII1 stepen (4-6 godine)
Radno iskustvo u zanimanju
Nije bitno
Broj izvršilaca
1
Mesto rada
Merošina
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Neodređeno
Napomena
Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Pregledano: 725 puta