3

Aplikacija

Rad sa pacijentima Puno radno vreme

na Privatna Poliklinika "Kragujmedic" u Kragujevac (Poslato na 03-02-2021)

Rad sa pacijentima

Privatna Poliklinika “Kragujmedic” , Kragujevac

Uslovi rada i ostali uslovi:

- IV – VII nivo kvalifikacije, smer: medicinska sestra-tehničar, doktor medicine

- radno iskustvo nije neophodno

- obavezan položen stručni ispit

- obavezno znanje engleskog jezika – viši nivo

- poželjno znanje još nekog stranog jezika

- rad na računaru

Opis posla: rad sa pacijentima i lekarskom dokumentacijom

Zianteresovani kandidati svoju radnu biografiju treba da dostave na e-mail adresu:

kragujmedic@gmail.com

ili

mogu da pozovu na kontakt telefon: 060/31-37-313

Rok važenja
05.02.2021.
Zahtevani nivo kvalifikacija
Srednja škola – IV stepen (4 godina)
Radno iskustvo u zanimanju
Nije bitno
Broj izvršilaca
1
Mesto rada
Kragujevac
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Određeno
Dodatne informacije
Terenski rad
Rad u smenama
Rad van prostorija poslodavca

Napomena

Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Jezik:

Engleski Konverzacijski

Računarske veštine:

Obrada teksta – Word Niži
Internet Niži
Obrada tabela – Excel Niži

Pregledano: 1060 puta