0

Aplikacija

Rukovodilac servisa Puno radno vreme

na Marko trans cargo u Kragujevac (Poslato na 05-02-2021)

Rukovodilac servisa

“Marko trans cargo” d.o.o, Beograd

Uslovi rada:

- VI-VII nivo kvalifikacije, mašinske struke

- potrebno radno iskustvo minimum 12 meseci na poslovima održavanja voznog parka, kamiona, građevinske mehanizacije i slično

- znanje rada na računaru (Word, Excel, Internet)

Opis poslova:

- rukovodi i organizuje rad u servisu za odražavanje vozila i građevinske mehanizacije Društva

- stara se da se sva vozila i radne mašine održavaju u ispravnom stanju

- organizuje i kontroliše rad zaposlenih po radnim zadacima u servisu i organizuje njihov terenski rad

- vrši kontrolu prijavljenih kvarova i organizuje popravku

- vodi propisanu radioničku dokumentaciju

- postavlja zahtev za nabavku rezervnih delova, alata i drugih potrepština za nesmetano funkcionisanje rada u servisu

- izrađuje plan preventivnog održavanja i kontrolu sprovođenja istog

- kontaktira eksterne izvšioce usluga, za sve poslove koji se ne mogu samostalno realizovati u servisu

- uvodi u posao i obučava za rad sve novo zaposlene u servisu

-vrši kontrolu sprovođenja mera bezbednosti i zaštite na radu zaposlenih u servisu

- sprovodi procedura IMS – a

- sprovodi i kontroliše mera za zaštitu životne sredine

-obavlja i druge poslove po nalogu direktora Društva

Odgovornost: za svoj rad odgovoran je direktoru Društva

Mesto rada: Kragujevac

Zainteresovani kandidati svoju radnu biografiju mogu dostaviti na mejl:

office@markotc.com

ili

mogu da se jave lično u prostorije poslodavca, adresa u Kragujevcu, Save Kovačevića bb

ili

mogu da se jave na kontakt telefon: 065/84-00-901, svakog radnog dana od 8 do 16 časova

Rok važenja
05.03.2021.
Zahtevani nivo kvalifikacija
Fakultet – VII1 stepen (4-6 godine)
Radno iskustvo u zanimanju
Više od 1 godine
Broj izvršilaca
1
Mesto rada
Kragujevac
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Neodređeno
Napomena
Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Računarske veštine:

Autocad 2D Niži
Obrada teksta – Word Niži
Internet Niži
Obrada tabela – Excel Niži

Skoro postavljeni poslovi Marko trans cargo

Pregledano: 370 puta