1

aplikant

Građevinski inženjer Puno radno vreme

na Marko trans cargo u Kragujevac (Poslato na 05-02-2021)

Građevinski inženjer

“Marko trans cargo” d.o.o, Beograd

Uslovi rada:

- VI-VII nivo kvalifikacije, građevinske struke, smer – niskogradnja ili hidrogradnja

- poželjno radno iskustvo u oblasti niskogradnje i hidrogradnje

- znanje rada na računaru (Word, Excel, AutoCad, Internet)

- poželjno posedovanje licence 410, 412, 413 ili 414

Opis poslova:

- prati zakonsku regulativu iz oblasti građevinarstva

- vodi i optimizuje građevinske projekte

- izrađuje planove i izveštaje

- planira pristupne i gradilišne puteve

- vrši nadzor na gradilištima, daje upustva za rad

- vrši kontrolu izvedenih radova

- preuzima dodeljene ugovore i projektne dokumentacije

- izrađuje dinamički plan izvođenja radova

- vodi gađevinske dnevnike, obračunskih listova, inspekcijskih knjiga i druge dokumentacije

- vrši nadzor nad kvalitetom i dinamikom radova angažovanih kooperanata

- kontrolu prihoda i rashoda nad dodeljenim ugovorima

- sprovodi procedure IMS – a

- obavlja druge poslove po nalogu rukovodioca

Odgovornost: za svoj rad odgovoran je rukovodiocu sektora izgradnje i direktoru Društva

Mesto rada: Kragujevac

Zainteresovani kandidati svoju radnu biografiju mogu dostaviti na e-maill:

office@markotc.com

ili

mogu da se jave lično u prostorije poslodavca, adresa u Kragujevcu, Save Kovačevića bb

ili

mogu da se jave na kontakt telefon: 065/84-00-901, svakog radnog dana, u periodu od 8 do 16 časova

Rok važenja
05.03.2021.
Zahtevani nivo kvalifikacija
Fakultet – VII1 stepen (4-6 godine)
Radno iskustvo u zanimanju
Nije bitno
Broj izvršilaca
2
Mesto rada
Kragujevac
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Neodređeno
Napomena
Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Skoro postavljeni poslovi Marko trans cargo

Pregledano: 340 puta