1

aplikant

Menadžer razvoja Puno radno vreme

na Beltorg doo u Užice, Valjevo i Zrenjanin (Poslato na 17-02-2021)

Opis posla:
• Tražiti prostorije koje ispunjavaju uslove kompanije, sklapanja ugovora o zakupi prema uslovima zakupca.
• Pregovaranje sa potencijalnim zakupodavcen.
• Priprema prezentacije objekta.
• Džanje ugovorne kompanje prema ugovoru zakupca.
• Osnivanje prodavnice (rešavanje tehničkih, organizacionih pitanja potrebnih za pokretanje radnje.)
Zahtevi:
• Obavezno znanje ruskog i srpskog jezika.
• Radno iskustvo u trgovini u trajanju od 3 godine.
• Iskustvo u izradi sporazuma, ugovora.
• Iskustvo u otvaranju prodavnice iz početka.
• Razumevanje osnovnih zahteva i sposobnosti organizovanja proizvodnje, građevinskih i inženjerskih radova na objektu.
• Poznavanje zahteva državnih organizacija za otvaranje prodavnica, pribavljanje poztrebnih licenci.
Uslovi:
• Zvanično zapošljavanje
• Priroda posla ne kancelarijska
• Bonus za otvaranje svake radnje.

Cv slati na mail - rs1264675@gmail.com

Skoro postavljeni poslovi Beltorg doo

Pregledano: 269 puta