0

Aplikacija

Čistači za održavanje staklenih i podnih površina Inostranstvo

na Partners and Orka u Slovenija (Poslato na 18-02-2021)

Partners&Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog klijenta iz Slovenije zbog povećanja obima posla potražuje veći broj kandidata za radnu poziciju:
Čistači za održavanje staklenih i podnih površina m/ž
Mesto rada: Slovenija
Opis poslova:
• Održavanje higijene, staklenih površina i podova
• Rad je u visini do 3m
Uslovi koje kandidat treba da ispuni:
• SSS
• EU dokumenta ili slovenačka radna dozvola
• Da lice nije osuđivano ili da nije pod istragom
Nudi se:
• Ugovor o radu na neodređeno vreme
• Zarada od 1220 evra
• Smenski rad
• Bezbednost na radu i zdravlje na radu
• Privremeni smeštaj uz refundaciju
Napomena:
Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti elektronskim putem na email adresu:
hr@partners-orka.co.rs
Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon poslodavca 011/2683-486 ili 064/1260055 viber
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 581 puta