0

Aplikacija

Mehaničar Puno radno vreme

na Drumski prevoz tereta "ABA TRANS" u Leskovac (Poslato na 22-02-2021)

Mehaničar

Drumski prevoz tereta “ABA TRANS”, Leskovac

Opis posla: popravka teretnih vozila

Uslovi rada i ostali uslovi:

- bez obzira na nivo kvalifikacije i smer

- vozačka dozvola B i C kategorije

- mesto rada: Leskovac

Zainteresovani kandidati treba da se jave na kontakt telefon: 060/810-20-11

lice za kontakt: Ivana Zdravković
Rok važenja
22.03.2021.
Zahtevani nivo kvalifikacija
Osnovna škola
Radno iskustvo u zanimanju
Više od 3 meseca
Broj izvršilaca
3
Mesto rada
Leskovac
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Određeno
Napomena
Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Skoro postavljeni poslovi Drumski prevoz tereta "ABA TRANS"

Pregledano: 53 puta