3

Aplikacija

RADNIK ZA RAD U VEŠERAJU M/Ž Inostranstvo

na Partners and Orka u Slovenija (Poslato na 24-02-2021)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta, firmu iz Slovenije, radi potražnju za radnicima na poziciji posla:

RADNIK ZA RAD U VEŠERAJU M/Ž
Mesto rada: Trzin, Slovenija
- Potreban je veći broj izvršilaca posla-
Opis posla:
∙ transport, sortiranje i utovar prljavog rublja
∙ odvajanje, vešanje i raspoređivanje čistog rublja
∙ dodavanje čistog rublja u različite mašine i aparate
∙ ostali poslovi na različitim mašinama i aparatima
∙ slaganje rublja na transportna kolica
∙ vođenje evidencija
Uslovi rada:
∙ posao u dve smene ( po potrebi se radi i u tri smene)
∙ posao i subotom
∙ minimalan broj radnih sati 176
∙ mogudnost rada na više od minimalnog broja sati u skladu sa važedim zakonodavstvom ∙ primereno za žene i muškarce
Profil kandidata:
∙ posedovanje pasoša Evropske Unije ili Slovenačke radne vize ( minim da je kandidat poseduje 1 godinu )
∙ minimum osmogodišnje obrazovanje
∙ savesnost, preciznost, ozbiljnost
∙ spremnost za rad u inostranstvu na duži period

Nudimo:
• redovno zaposlenje na neodređeno vreme u sređenom, uspešnom proizvodnom preduzeću
• nadoknada za rad od 4 do 6 eur/h – neto
• 25 % plaćen prekovremeni rad
• 25 % plaćen rad noću
• 50 % plaćeni državni praznici
• Plaćen regres u skladu sa važećim zakonodavstvom
• Plaćen godišnji odmor u skladu sa važećim zakonodavstvom
• Obezbedjen smeštaj u privatnoj kući ili stanu za koji radnik plaća 100eur/na mesec. • obezbedjen prevoz do/sa posla
• obezbeđen jedan topli obrok za vreme rada u fabrici
• Slovensko zdravstveno i penziono osiguranje
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:
zaposlenje@partners-orka.co.rs
Za više informacija pozovite :
0641260055
011 26 83 486

Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.
Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 836 puta