0

Aplikacija

Spremač/ica prostorija u kojima se pružaju zdravstvene usluge Puno radno vreme

na Banja Rusanda u Melenci (Poslato na 24-02-2021)

Spremač/ica prostorija u kojima se pružaju zdravstvene usluge

Banja Rusanda , Melenci

raspisuje oglas za

Na određeno vreme zbog povećanog obima posla na period od 3 meseca za 1 izvršioca na radnom mestu:

SPREMAČ / SPREMAČICA PROSTORIJA U KOJIMA SE PRUŽAJU ZDRAVSTVENE USLUGE

USLOVI:

- završena osnovna škola.

OPIS POSLOVA:

- održava higijenu prostorija i opreme u kome se obavlja zdravstvena delatnost;

- održava higijenu u administrativnim prostorijama;

- održava higijenu u zajedničkim prostorijama zdravstvene ustanove i okoline zdravstvene ustanove;

- čisti, dezinfikuje i sprema bolesničke sobe, odeljenje za terapije, lekarske ordinacije, ambulantne prostorije, holove, liftove i stepenište

- čisti i dezinfikuje kvake na vratima, vrata, podove, zidove, prozore, česme, ogledala, krevete, radijatore, zidne lampe, lustere, noćne ormariće i sav drugi zaprljani inventar po prostorijama koje sprema (guske, lopate i dr.),

- dezinfikuje i čisti kupatila, sanitarne uređaje i toalet po uputima medicinske sestre,

- čisti i dezinfikuje laboratorijsko posuđe,

- prijavljuje uočene kvarove i nedostatke na objektu, opremi i sredstvima rada,

- po uputstvima medicinske sestre trebuje određenu količinu čistog veša, predaje prljav veš na pranje i vodi evidenciju o tome,

- radi na iznošenju i deponovanju razvrstanog komunalnog, medicinskog i infektivnog otpada sa odeljenja u skladu sa propisima,

- radi i druge poslove iz delokruga svoga rada po nalogu medicinske sestre/tehničara na intenzivnoj nezi nivoa 2-glavnoj sestri/glavnom tehničaru odeljenja i medicinske sestre/tehničara na ostalim bolničkim odeljenjima-glavnoj sestri/glavnom tehničaru odeljenja.

- obavlja i druge poslove po nalogu direktora Bolnice,

Uz prijavu, u kojoj je potrebno navesti za koje poslove se prijavljuju, kandidati podnose kratku biografiju i dokaze o ispunjenosti uslova oglasa. Dokazi o ispunjenosti uslova oglasa podnose se u originalu ili OVERENOJ FOTOKOPIJI.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objavljivanja oglasa na oglasnoj tabli Nacionalne službe za zapošljavanje Filijala Zrenjanin.

Kontakt telefon pravne službe za dodatne informacije : 0233150402

Prijavu sa dokumentacijom dostaviti na adresu: Specijalna bolnica za rehabilitaciju „Rusanda“ 23270 Melenci, ul. Banja Rusanda b.b. - Odeljenju za opšte pravne i kadrovske poslove.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće se razmatrati.

Rok važenja
03.03.2021.
Zahtevani nivo kvalifikacija
Osnovna škola
Radno iskustvo u zanimanju
Nije bitno
Broj izvršilaca
1
Mesto rada
Zrenjanin
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Određeno
Napomena
Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano).

Skoro postavljeni poslovi Banja Rusanda

Pregledano: 24 puta