0

Aplikacija

Radnici za industrijska čišćenja kotlova i izmenjivača toplote m/ž Puno radno vreme

na Partners and Orka u Zemun (Poslato na 25-02-2021)

Partners & Orka reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta Patenting D.O.O. koje se bavi proivodnjom i distribucijom hemijskih sredstava za tretman voda i uslugama hemijskog i mašinskog pranja potražuje radnika na poziciji:
Radnici za industrijska čišćenja kotlova i izmenjivača toplote
Lokacija rada: Beograd I teren

Opis posla:
• Industrijsko čišćenje kotlova i izmenjivača toplote
• Terenski rad

Uslovi:
• SSS
• poželjno iskustvo na sličnim poslovima

Nudimo:
• ugovor o radu
• radno vreme 8h dnevno
• zarada po dogovoru (od 45.000 do 60.000rsd)
• stimulativno okruženje
• timski rad

Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se
njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja
kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Prijave slati na E-mail poslodavca: zaposlenje@partners-orka.co.rs

Dodatne informacije vezane za posao možete dobiti na kontakt telefon u
periodu od 9-15h:
0641260055 (viber)
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.
Oglas je aktuelan trideset dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 35 puta