0

Aplikacija

Mesari za rad u proizvodnji Puno radno vreme

na Partners and Orka u Surčin (Poslato na 26-02-2021)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog klijenta mesaru “Slavonac” koja zbog otvaranja novih prodajnih objekata radi zakup oglasnog prostora  radi potražnje kandidata za radnu poziciju:

Mesari  za rad u proizvodnji sa I bez iskustva  m/ž

Mesto rada:  Surčin

Opis poslova:

Pandlovanje i konfekcija mesa za dalju prodaju
Pakovanje mesa i prerađevina od mesa

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
Nudi se:

Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom na neodređeno vreme;
Početna zarada  od 65.000rsd
Topli obrok
Osmočasovno radno vreme samo I smena 7-15h
Nedelja slobodan dan

Napomena:

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti elektronskim putem na email adresu:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon poslodavca 064/1194995 Duško Janković  ili  011/2683-486 ili 064/1260055 viber

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 36 puta