2

Aplikacija

CNC operater Puno radno vreme

na Adecco u Stara Pazova (Poslato na 01-03-2021)

Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa koja uključuju: traženje i selekciju, privremeno zapošljavanje, outsourcing, outplacement, savetovanje i istraživanje tržišta rada. Za svog klijenta, kompaniju Streit Nova članicu francuske kompanije Streit Grupe koja uspešno posluje na našem tržištu već 13 godina, Adecco traži kvalifikovane i motivisane kandidate za poziciju:

CNC Operater

Stara Pazova
(Organizovan prevoz iz Nove Pazove, Stare Pazove i Golubinca, kandidati iz drugih mesta će imati plaćene troškove prevoza)

Uslovi rada:
• Rad u III smene (ponedeljak-petak)
• Plaćena jednomesečna obuka za kandidate bez iskustva
• Organizovan ili plaćen prevoz do radnog mesta
• Ugovor o radu od prvog radnog dana
• Prethodno radno iskustvo nije potrebno

Opis glavnih zaduženja:
•     Rad na CNC mašinama
•     Vizuelna kontrola proizvoda
•     Posvećen rad koji je u skladu sa kompanijom

Profil kandidata:
•  Savesnost u radu
• Preciznost u radu
• Spremnost na učenje

Naš klijent nudi konkurentne uslove rada, fiksnu zaradu uz mogućnost ostvarenja bonusa i mogućnost napretka. Za kandidate bez isksutva obezbeđena jednomesečna obuka nakon koje postajete CNC operater.

Skoro postavljeni poslovi Adecco

Pregledano: 503 puta