1

aplikant

Kontista Puno radno vreme

na “AUTOPREVOZ” DOO ČAČAK u Čačak (Poslato na 03-03-2021)

Kontista

Oglas važi od: 03.3.2021.

“AUTOPREVOZ” DOO ČAČAK
32000 Čačak, Lomina 67
e-mail: office@autoprevoz-cacak.rs

Kontista
na određeno vreme od mesec dana, sa mogućnošću produženja

Opis poslova: radi na poslovima pripreme i kontiranja materijalno-finansijske dokumentacije; usmerava poslovne promene na odgovarajuće knjigovodstvene račune uz primenu kontnog plana; usaglašava stanje u glavnoj knjizi sa pomoćnim knjigama; vrši likvidiranje blagajne, toplog obroka, putarina, peronizacija i računa za gorivo; pribavlja podatke za sastavljanje periodičnog i završnog računa; obračunava amortizaciju osnovnih sredstava u toku godine i konačan obračun na kraju godine; sprovodi revalorizaciju osnovnih sredstava i sredstava zajedničke potrošnje; odgovoran je za čuvanje dokumentacije o pribavljanju i otuđivanju osnovnih sredstava Društva; vodi knjigu osnovnih sredstava i analitike; obavlja poslove evidencije i kretanja sredstava zajedničke potrošnje za stambenu izgradnju i druge potrebe Društva; stara se o evidenciji i usaglašavanju po osnovu primljenih i datih kredita; vrši obračun poreza na dodatnu vrednost proizvoda i usluga i dostavlja naloge za uplatu; obavlja druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca.

USLOVI: srednje obrazovanje u trajanju od četiri godine; NOKS nivo 4; ekonomski, finansijski ili računovodstveni tehničar; 1 godina radnog iskustva; poznavanje rada na računaru. Oglas važi 15 dana. Osim biografije, obavezno je dostaviti i kopiju diplome kao i ostala dokumenta koja mogu biti od značaja za posao. Prijave mogu da se dostave isključivo putem imejl adrese: office@autoprevoz-cacak.rs

Pregledano: 1394 puta