0

Aplikacija

Komunalni radnik Puno radno vreme

na JKP “IVANjICA” u Ivanjica (Poslato na 03-03-2021)

Komunalni radnik

Oglas važi od: 03.3.2021.

JKP “IVANjICA”
32250 Ivanjica, Milinka Kušića 61

probni rad do šest meseci
3 izvršioca

Opis posla: poslovi sakupljanja otpada, pranja ulica, čišćenja kanalizacije, čišćenje ulica i drugih javnih i zelenih površina, uklanjanje snega i leda sa ulica i drugih javnih površina, sahranjivanje umrlih i dr.

USLOVI: Na konkurs se javljaju kandidati bez obzira na zanimanje i stepen stručne spreme.

OSTALO: Mesečna neto zarada sa naknadom za ishranu u toku rada i regresom za korišćenje godišnjeg odmora iznosi najmanje približno 43.000 dinara. Dodatno se plaća uvećana zarada za rad na dan praznika koji je neradan dan, rad noću, prekovremeni rad, minuli rad za ceo radni staž, naknada troškova za dolazak i odlazak sa rada i dr. Prijave sa kontakt podacima dostaviti na adresu: JKP „Ivanjica“, 32250 Ivanjica, ulica Milinka Kušića broj 61. Rok za podnošenje prijava: 11.03.2021.

Pregledano: 279 puta