0

Aplikacija

Bravar Puno radno vreme

na Tatravagonka Bratstvo u Subotica (Poslato na 10-03-2021)

Bravar

“Tatravagonka Bratstvo” doo, Subotica

OPIS POSLOVA:

- samostalno izvodi bravarske radove na izradi radnog komada, demontaži i/ ili sklapanju, montaži podsklopova i sklopova po radnom nalogu,

- na osnovu otvorenih radnih naloga na mašinama izrađuje razne proizvode od lima, metalnih ploča i profila,

- obavlja sve bravarske poslove pri izradi i montaži mašina, uređaja i instalacija,

- radi poslove brušenja, bušenja materijala pri izradi gotovog proizvoda,

- izrađuje i montira radne skele i platforme,

- priprema krojenjem po meri elemente potrebne za rad,

- čisti i odmašćuje elemente zavarivanja,

- obrađuje mesto vara,

- vrši antikorozivnu zaštitu vara i objekta zavarivanja.

USLOVI:

- III nivo kvalifikacije (smer: bravar),

- potrebno prethodno radno iskustvo minimum 1 godina na poslovima u struci bravarskim poslovima,

- sposobnost rada na visini (prednost),

- tačnost i preciznost u poslu, urednost i pedantnost u radu, te spremnost na stalno usavršavanje.

NUDIMO:

- sigurna i stimulativna primanja,

- topli obrok,

- 13. platu,

- sportske aktivnosti za zaposlene,

- edukacije, kurseve i usavršavanja,

- konstanstan nadzor i obuka od strane stručnog lica radi što bezbednijeg rada (obuka nema komercijalni osnov, odnosno lica koja se uključuju u program obuke ne snose troškove po bilo kom osnovu ).

Prijavite se na naš konkurs na e-mail: posao@tvbratstvo.rs
ili
putem kontakt telefona: 065/962-33-13
Rok važenja
10.04.2021.
Zahtevani nivo kvalifikacija
Srednja škola – III stepen (3 godina)
Radno iskustvo u zanimanju
Više od 1 godine
Broj izvršilaca
20
Mesto rada
Subotica
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Neodređeno
Dodatne informacije
Rad u smenama
Obezbeđen smeštaj
Napomena
Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Skoro postavljeni poslovi Tatravagonka Bratstvo

Pregledano: 531 puta