0

Aplikacija

Personalni asistent Puno radno vreme

na Centar "Živeti uspravno" u Novi Sad (Poslato na 16-03-2021)

Personalni asistent

Centar “Živeti uspravno”, Novi Sad

Jevrejska br. 20, Novi Sad

Opis posla: asistencija osobi sa invaliditetom u obavljanju svakodnevnih aktivnosti, kao što su:

- lične potrebe: pomoć pri ustajanju, oblačenju, higijenske potrebe

- potrebe u domaćinstvu: priprema obroka, nabavka, higijena stana

- socijalne potrebe: asistencija pri odlasku na razne sastanke, edukacije, kulturne i sportske aktivnosti, na poslu, na službenom putu, letovanju

Uslovi rada i ostali uslovi:

- mesec dana probnog rada

Javljanje kandidata nakontakt telefon: 021/42-42-91

Slanje prijave za zaposlenje na e-mail: ljiljacakmak@gmail.com

Rok važenja
01.04.2021.
Zahtevani nivo kvalifikacija
Srednja škola – III stepen (3 godina)
Obrazovanje kandidata
Lične usluge
Radno iskustvo u zanimanju
Nije bitno
Broj izvršilaca
2
Mesto rada
Novi Sad
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Određeno
Dodatne informacije
Obezbeđen prevoz

Napomena
Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Računarske veštine:

Obrada teksta – Word Niži
Windows Niži
Internet Niži

Skoro postavljeni poslovi Centar "Živeti uspravno"

Pregledano: 648 puta