0

Aplikacija

Radnik u proizvodnji; Mlinar Puno radno vreme

na „GRANEXPORT“ DOO PANČEVO u Pančevo (Poslato na 17-03-2021)

Radnik u proizvodnji; Mlinar

Oglas važi od: 17.3.2021.

„GRANEXPORT“
DOO PANČEVO
26000 Pančevo, Luka Dunav 5

Radnik u proizvodnji

Opis posla: upravljanje viljuškarom, pripremanje deklaracija sa otiskom datuma pakovanja, odgovornost za pravilno odlaganje upakovanog proizvoda u skladištu, vršenje utovara i istovara robe, ambalaže i materijala iz drumskih vozila i železničkih vagona, pripremanje robe za otpremu na paletama.

USLOVI: osnovna škola ili srednja stručna sprema, poželjno radno iskustvo u mlinu žitarica. Prijavu sa biografijom možete poslati na: office@granexport.rs, najkasnije do 25.03.2021. godine ili nas kontaktirati putem telefona pozivom na broj 064/8758-525.

Mlinar

Opis posla: vizuelna kontrola kvaliteta proizvoda, održavanje čistoće u mlinu, kontrola deklaracija na liniji za pakovanje, utovar vozila sa rinfuznom robom, poslovi puštanja robe pri uvrećavanju, učestvovanje u remontu mašina u mlinu.

USLOVI: poželjno radno iskustvo u mlinu žitarica. Prijavu sa biografijom možete poslati na: office@granexport.rs, najkasnije do 25.03.2021. godine ili nas kontaktirati putem telefona pozivom na broj: 064/8758-525.

Pregledano: 1980 puta