1

aplikant

Operater u proizvodnji Puno radno vreme

na „NECTAR“ DOO u Vladičin Han (Poslato na 24-03-2021)

Operater u proizvodnji

Oglas važi od: 24.3.2021.

„NECTAR“ DOO
Vladičin Han, Svetosavska 78
tel. 064/868-4282

10 izvršilaca

Opis posla: rukuje uređajima za gnječenje, mlevenje, balanširanje, pasterizaciju i hlađenje sirovina ili rukovanje uređajem za presovanje ili rukovanje aseptik uređajem ili rukovanje uređajima za finu filtraciju soka ili priprema cisterni za prijem matičnog soka, filtriranog soka i polukoncentrata ili rukovanje uređajem za pranje ili rukovanje uređajem za dearomatizaciju i koncentrisanje.

USLOVI: od I do III stepena stručne spreme, škola za KV radnike, manipulant u prehrambenoj proizvodnji, mehaničar, električar ili drugo slično zanimanje, sa i bez radnog iskustva.

Nudimo: profesionalni izazov u domaćoj kompaniji sa liderskom pozicijom na tržištu, pozitivnu radnu atmosferu, rad u složnom i jakom timu sa izraženim porodičnim vrednostima. Prijave slati na adresu: Vladičin Han, Svetosavska 78 ili na e-mail: posao@nectar.rs ili goran.markovic@nectar.rs. CV se može ostaviti i na kapiji preduzeća u Vladičinom Hanu, najkasnije do 26.03.2021. godine.

Pregledano: 1239 puta