1

aplikant

Prodavac u maloprodaji Puno radno vreme

na RAJ-TRANS u Kragujevac (Poslato na 31-03-2021)

Prodavac u maloprodaji

Oglas važi od: 31.3.2021.

„RAJ-TRANS“ DOO
Kragujevac
e-mail: komercijala@rajtrans.rs
office@rajtrans.rs

na određeno vreme 6 meseci

Opis posla: prodaja auto-delova, pneumatika, rezervnih delova, opreme, auto-kozmetike, ulja i maziva za putnička vozila.

USLOVI: III ili IV nivo kvalifikacije, bez obzira na zanimanje; obavezno radno iskustvo minimum 36 meseci, poželjno na poslovima prodaje; poželjna vozačka dozvola B kategorije; osnovno poznavanje rada na računaru. Zainteresovani kandidati svoju radnu biografiju treba da dostave poslodavcu na e-mail: komercijala@rajtrans.rs, office@rajtrans.rs, najkasnije do 24.04.2021. godine.

Skoro postavljeni poslovi RAJ-TRANS

Pregledano: 668 puta