14

Aplikacija

Administrativni radnik Puno radno vreme

na Specijalistička ordinacija za oralnu hirurgiju "Moja zubarka NS" u Novi Sad (Poslato na 07-04-2021)

Administrativni radnik

Specijalistička ordinacija za oralnu hirurgiju “Moja zubarka NS”, Novi Sad

Janka Veselinovića br. 38, Novi Sad

Opis posla: izrada bilans planova, vođenje evidencije, prikupljanje i analiza podataka u svrhu prognoziranja ekonomskih trendoava

Uslovi rada i ostali uslovi:

bez radnog iskustva
poželjno poznavanje rada u Excel-u, MS Office paketu
poželjno poznavanje stranog jezika

Javljanje kandidata na kontakt telefon: 065/98-22-752; 021/519-500; 021/519-000

Slanje prijave za zaposlenje na e-mail: mojazubarka@yahoo.com

Rok važenja
27.04.2021.
Zahtevani nivo kvalifikacija
Fakultet – VII1 stepen (4-6 godine)
Obrazovanje kandidata
Ekonomija, finansije i osiguranje , Menadžment i biznis
Radno iskustvo u zanimanju
Nije bitno
Broj izvršilaca
2
Mesto rada
Novi Sad
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Neodređeno
Dodatne informacije
Rad u smenama
Pripravnik
Napomena
Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Skoro postavljeni poslovi Specijalistička ordinacija za oralnu hirurgiju "Moja zubarka NS"

Pregledano: 1237 puta