0

Aplikacija

Paker robe | Oglasi za posao, Čačak Puno radno vreme

na HR Bulevar (Bilo koji) (Poslato na 07-04-2021)

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioce za poziciju:

Paker robe
(Čačak)

Opis posla:

Prijem i istovar robe u magacinu i priprema za odvajanje

Otpremanje robe u vozila prema nalogu za utovar

Pomoć pri distribuciji mešovite robe

Odvajanje primljene robe prema vrsti i kategoriji i skladištenje u odgovarajući magacinski prostor

Manipulacija robom u magacinu i skladištenje bez oštećenja

Pregledanje i sortiranje narudžbina iz maloprodajnih objekata

Obavlja druge poslove po nalogu direktora kome je odgovoran za svoj rad

Uslovi rada:

Odgovornost u radu

III stepen stručne spreme

Poželjno prethodno radno iskustvo

Lokacija: Čačak

Radno vreme: 08-17h, pon – subota

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefone: 011/454-2588

ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs sa naznakom “Čačak – Paker robe”

Skoro postavljeni poslovi HR Bulevar

Pregledano: 24 puta