3

Aplikacija

Magacioner i šef magacina Puno radno vreme

na Electro Ricambi doo u Kruševac (Poslato na 10-04-2021)

Magacioneri M/Z

Electro Ricambi d.o.o. je veleprodaja rezervnih delova za belu tehniku u Krusevcu.

Pozicija: Magacioner/šef magacina

Mesto rada: Krusevac

Opis posla:
• Prijem robe u magacin
• Kontrolisanje kvantiteta primljenje robe
• Vođenje evidencije o prijemu
• Briga o postojećoj robi u magacinu
• Vršenje popisa robe, utovar i istovar robe
• Pakovanje robe za slanje brzom postom
• Rad na fiskalnoj kasi
• Održavanje magacinskog prostora

Uslovi:
• Srednji stepen stručne spreme
• Prednost imaju kandidati sa radnim iskustvom rada u magacinu
• Vozačka dozvola B kategorije
• Profesionalnost i pedantnost u radu

Poslodavac obezbeđuje:
• Ugovor o radu i svi benefiti iz radnog odnosa
• Osmočasovno radno vreme
• Zaposlenje na duži vremenski period

Prvi ugovor je probni na mesec dana.
Početna plata 40 000.
Tokom letnje sezone moguć rad u smenama i radno vreme do 19h.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:
info@delovizabelutehniku.com

Kontakt telefon:
069608367

Skoro postavljeni poslovi Electro Ricambi doo

Pregledano: 934 puta