0

Aplikacija

Viši sanitarni tehničar / sanitarno-ekološki inženjer Puno radno vreme

na ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVLjE PANČEVO u Pančevo (Poslato na 12-05-2021)

Viši sanitarni tehničar / sanitarno-ekološki inženjer

Oglas važi od: 12.5.2021.

ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVLjE PANČEVO
26000 Pančevo, Pasterova 2

u Centru za prevenciju i kontrolu bolesti

Opis poslova: obavlja složenije poslove iz domena svoje struke u oblasti epidemiologije, prema planu i utvrđenom rasporedu rada u Zavodu i na terenu; prikuplja i obrađuje podatake o higijenskom stanju i bolestima; sprovodi mere za sprečavanje širenja zaraznih bolesti; sprovodi mere dezinfekcije, dezinsekcije i deratizacije; vrši nadzor nad upravljanjem, razdvajanjem i distribucijom infektivnog medicinskog otpada; sprovodi aktivnosti stručnog usavršavanja; vrši upućivanje radnika na obavljanje zdravstvenih pregleda za određene kategorije zaposlenih, drugih lica i kliconoša; dužan je da se u obavljanju svojih poslova pridržava načela utvrđenih u Hipokratovoj zakletvi i Kodeksu etike zdravstvenih radnika, da primenjuje samo proverene i naučno-dokazane metode, postupke i veštine savladane tokom edukacije i da se kontinuirano stručno usavršava i prati dostignuća medicinske i srodnih nauka. Sprovodi propisane procedure sistema kvaliteta iz svog delokruga rada. Za svoj rad odgovara šefu Odseka i načelniku Centra, po čijem nalogu obavlja i druge poslove iz domena svoje struke.

USLOVI: visoko obrazovanje: na strukovim studijama prvog stepena (osnovne strukovne studije) po propisu koji uređuje visoko obrazovanje počev od 10. septembra 2005. godine; na osnovnim studijama u trajanju od najmanje dve godine, po propisu koji je uređivao visoko obrazovanje do 10. septembra 2005. godine; stručni ispit; licenca; najmanje šest meseci radnog iskustva u navedenom zvanju; položen vozački ispit B kategorije.

OSTALO: Dokazi koje kandidat podnosi (u originalu ili overenoj fotokopiji): biografija (CV); diploma o završenim studijama; uverenje o položenom stručnom ispitu; licenca; dokaz o radnom iskustvu u struci (potvrda ili radna knjižica); izvod iz matične knjige rođenih; izvod iz matične knjige venčanih (ukoliko je bilo promene prezimena); uverenje o državljanstvu; vozačka dozvola B kategorije; svojeručno pisana saglasnost za obradu podataka o ličnosti u svrhe izbora za prijem u radni odnos. Rok za podnošenje prijava kandidata (lično ili putem pošte) Zavodu za javno zdravlje Pančevo, Pasterova 2, Pančevo, uz dostavljanje dokaza o ispunjavanju uslova, iznosi 8 dana od objavljivanja javnog oglasa na internet stranici Ministarstva zdravlja, sa naznakom „Prijava za javni oglas” i navođenjem za koje radno mesto. Kandidati koji se jave na oglas mogu biti pozvani na razgovor radi pružanja dodatnih podataka koji mogu biti važni za donošenje odluke o prijemu. Nepotpune i neblagovremene prijave neće se razmatrati. Priložena dokumenta za oglas neće se vraćati kandidatima. Javni oglas se objavljuje kod Nacionalne službe za zapošljavanje, na internet stranici Ministarstva zdravlja i na oglasnoj tabli i internet stranici Zavoda za javno zdravlje Pančevo.

Skoro postavljeni poslovi ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVLjE PANČEVO

Pregledano: 1173 puta