3

Aplikacija

Zavarivač Puno radno vreme

na Adecco u Čačak (Poslato na 31-05-2021)

Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa.
Za svog klijenta, internacionalnu kompaniju koja se bavi proizvodnjom procesne opreme, tražimo motivisane i pouzdane kandidate za poziciju Zavarivač, mesto rada u Čačku:

Zavarivač
Čačak

Potrebne kvalifikacije:
Minimum završena osnovna škola
Neophodno je iskustvo na ovoj poziciji
Iskustvo u zavarivanju CO2 tehnikom
Poželjno posedovanje sertifikata za zavarivanje (nije neophodno)

Glavna zaduženja:
Zavarivanje čeličnih konstrukcija i podsklopova
Čitanje crteža i pravljenje konstrukcija prema istim
Pravilna upotreba i korišćenje sredstava za zavarivanje
Samostalno obavljanje poslova zavarivanja
Odgovornost za primenu mera u skladu sa Zakonom o bezbednosti i zdravlju na radu

Profil kandidata:
Odgovornost i preciznost u radu
Organizovanost i spremnost na timski rad
Spremnost na rad u dve smene

Uslovi:
Rad u dve smene
Stimulativna zarada
Dugoročno zaposlenje u rastućoj i stabilnoj kompaniji

Za detaljnije informacije zainteresovani kandidati mogu se javiti pozivom ili porukom na broj
060/ 860 17 47, 060 860 16 72 u periodu od 8h do 16h.

Biće kontaktirani kandidati koji budu ušli u uži krug selekcije.

Skoro postavljeni poslovi Adecco

Pregledano: 399 puta