0

Aplikacija

Konsultant planiranja i proizvodnje Puno radno vreme

na KAIZEN u Smederevo (Poslato na 03-06-2021)

Konsultant planiranja i proizvodnje

KAIZEN DOO, Smederevo

Adresa: Šalinačka bb, Smederevo

Lice za kontakt: Emilija Đurić

Kontakt telefon: 026/ 415 5619

E-mail: posao@kaizen.rs

Opis posla: kreira i vodi plan proizvodnje;kontroliše ulazni i izlazni magacin, kao i rad svih proizvodnih linija; dostavlja nophodne podatke i uzorke proizvoda; priprema dnevne izveštaje za produktivnost proizvodnje;prati plan proizvodnje i dostavlja odgovarajuće izveštaje rukovodiocima odeljenja; kontroliše primenu propisanih procedura rada; aktivno radi na unapređivanju procedura rada; šalje informacije o gotovim RFproizvodima, spremnim za izvoz, stanju zaliha gotovih proizvoda i repromaterijala; organizuje isporuku robe; priprema prateću dokumentaciju za odeljenje Spoljne trgovine; ubacivanje i ažuriranje podataka u odgovarajućim sistemima;dodeljuje zadatke svakom članu tima na osnovu njihovih kompetencija i potreba proizvodnje; koordinira proizvodnim procesima; koordinira radom svih proizvodnih odeljenja preduzeća; sastaje se sa menadžmentom po potrebi radi davanja izveštaja o napretku proizvodnje

Mesto rada: Smederevo

Vrsta radnog odnosa: na određeno vreme – 6 meseci

Obrazovanje: VI/2 ili VII/1 nivo obrazovanja tekstilne ili bilo koje druge struke

Radno iskustvo: nebitno

Dodatna znanja i veštine:

osnovno znanje rada na računaru
turski jezik – srednji nivo

Ostali uslovi rada:

puno radno vreme
rad u jednoj smeni – pre podne
probni rad 3 meseca
poslodavac snosi troškove prevoza do 40 km udaljenosti od mesta rada

Trajanje konkursa: do popune

Zainteresovani kandidati mogu da se jave na kontakt telefon, ili svoje prijave da dostave putem mejla (u mejlu je potrebno naglasiti naziv radnog mesta).

Rok važenja
03.07.2021.
Zahtevani nivo kvalifikacija
Fakultet - VI2 stepen (3 godine)
Obrazovanje kandidata
Tekstilstvo i kožarstvo , Menadžment i biznis
Radno iskustvo u zanimanju
Nije bitno
Broj izvršilaca
1
Mesto rada
Smederevo
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Određeno
Dodatne informacije
Obezbeđen prevoz

Napomena
Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano).

Računarske veštine:

Obrada tabela – Excel Niži
Obrada teksta – Word Niži
Internet Niži

Pregledano: 1370 puta