0

Aplikacija

Betonirac Puno radno vreme

na PETROVIĆ BETON u Doljevac (Poslato na 04-06-2021)

Betonirac

“PETROVIĆ BETON” Niš

Opis posla: fizički poslovi u izradi betonskih elemenata.

Uslovi rada i ostali uslovi:

-bez obzira na nivo kvalifikacije

-rad samo u prvoj smeni

-mesto rada; Belotinac, opština Doljevac

Zainteresovani kandidati mogu se javljati na kontakt telefon: 063/1160515

Osoba za kontakt : Vladan Petrović

Рок важења
04.07.2021.
Захтевани ниво квалификација
Основна школа
Радно искуство у занимању
Није битно
Број извршилаца
2
Место рада
Дољевац
Врста радниг односа / ангажовања
Одређено
Додатне информације
Обезбеђен превоз
Напомена
Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano).

Pregledano: 578 puta