0

Aplikacija

Bojenje patent zatvarača i lakiranje klizača za patent zatvarače Puno radno vreme

na YUKK-ZIPPLAST u Požega (Poslato na 09-06-2021)

Bojenje patent zatvarača i lakiranje klizača za patent zatvarače

YUKK-ZIPPLASTDOO, POŽEGA

Godovički put bb

31210 Požega

Br. tel: 031/3816-179

Opis poslova: – Praćenje i razvoj procesa i procedura rada, osvajanje novih proizvoda i kvaliteta, – Priprema receptura i odgovarajuće dokumentacije, – Poslovi hemijske zaštite metalnih patent zatvarača, – Rad na bojenju spiralnog patent lanca i tekstilnih traka, – Poslovi pripreme i lakiranja klizača patent zatvarača, – Praćenje stanja opreme na kojoj radi, – Održavanje opreme, – Prateći poslovi u procesu bojenja i lakiranja

Uslovi: – Inženjeri VII i VI nivo kvalifikacije, tehničari i majstori V,IV i III nivo kvalifikacije-hemijske, tehnološke, tekstilne, metarluške, mašinske ili metalske struke, – Sa ili bez radnog iskustva-predviđena je odgovarajuća obuka

Nudi se: – Profesionalna podrška i zdravo okruženje, – Stimulativna i redovna zarada, – Mogućnost usavršavanja, razvoja i napredovanja, – Organizovan prevoz na relaciji Užice-Požega-Užice

Radni odnos na određeno vreme od 6 meseci, sa mogućnošću prerastanja u radni odnos na neodređeno vreme.
Predviđena prethodna provera radnih sposobnosti

Prijave i CV sa kopijom dokaza o stručnoj spremi dostaviti do 23. 06.2021. godine na e-mail: posao@zipplast.co.rs

Рок важења
23.06.2021.
Захтевани ниво квалификација
Средња школа – III степен (3 година)
Образовање кандидата
Хемија и биохемија , Машинство , Технологија и металургија , Текстилство и кожарство
Радно искуство у занимању
Није битно
Број извршилаца
2
Место рада
Пожега
Врста радниг односа / ангажовања
Одређено
Додатне информације
Обезбеђен превоз

Напомена
Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano).

Skoro postavljeni poslovi YUKK-ZIPPLAST

Pregledano: 869 puta