0

Aplikacija

Fakturista Puno radno vreme

na KLINIKA ZA NEUROLOGIJU I PSIHIJATRIJU ZA DECU I OMLADINU u Beograd (Poslato na 16-06-2021)

Fakturista

Oglas važi od: 16.6.2021.

KLINIKA ZA NEUROLOGIJU I
PSIHIJATRIJU ZA DECU I OMLADINU
11000 Beograd, Dr Subotića 6a
tel. 011/2658-355
e-mail: npk.zmaj@gmail.com

Fakturista
u Odseku za ekonomsko-komercijalne poslove, u Službi za pravne, ekonomsko-finansijske, tehničke i ekonomske poslove Klinike, na određeno vreme zbog povećanog obima posla – do 3 meseca

USLOVI: Pored opštih uslova za zasnivanje radnog odnosa utvrđenih zakonom, kandidat treba da ispunjava i sledeće posebne uslove: da poseduje srednju stručnu spremu – IV stepen stručne spreme; da nije osuđivan; da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak i da nije podignuta optužnica niti pokrenuta istraga. Svi kandidati su dužni da uz prijavu na oglas prilože: kratku biografiju (Curriculum Vitae) sa adresom, kontakt telefonom i imejl-adresom i sledeću dokumentaciju u neoverenim fotokopijama: diplomu (uverenje) o završenoj srednjoj školi – IV stepen; očitanu ličnu kartu ili fotokopiju lične karte; uverenje o državljanstvu (ne starije od 6 meseci); izvod iz matične knjige rođenih (trajni dokument); izvod iz matične knjige venčanih (ukoliko su diplome ili uverenja izdati na prezime koje je kandidat promenio prilikom sklapanja braka); uverenje da kandidat nije osuđivan (ne starije od 6 meseci); uverenje da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak i da nije podignuta optužnica niti da je pokrenuta istraga (ne starije od 6 meseci).

Opis poslova: fakturiše usluge Klinike; vrši i druge poslove po nalogu.

OSTALO: Oglas je objavljen i na oglasnoj tabli Klinike, internet prezentaciji Klinike, veb-sajtu Ministarstva zdravlja RS. Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objavljivanja oglasa u oglasnim novinama Nacionalne službe za zapošljavanje „Poslovi”. Prijave slati na adresu: Klinika za neurologiju i psihijatriju za decu i omladinu, Beograd, Dr Subotića 6a, sa naznakom „Za oglas za prijem u radni odnos fakturiste na određeno vreme, zbog povećanog obima posla, u trajanju do 3 meseca” ili lično dostaviti u Odeljenje za pravne, kadrovske, opšte i tehničke poslove Klinike. Priložena konkursna dokumentacija neće se vraćati kandidatima. Prijavom na oglas kandidat daje svoju saglasnost za obradu podataka o ličnosti u svrhe izbora za prijem u radni odnos. Podaci se ne mogu koristiti u druge svrhe. Podacima rukuje i podatke obrađuje Odeljenje za pravne, kadrovske, opšte i tehničke poslove Klinike za neurologiju i psihijatriju za decu i omladinu. Nepotpune i neblagovremene prijave neće se razmatrati. Kandidati koji su dostavili blagovremene i uredne prijave na oglas mogu biti pozvani na razgovor radi pružanja dodatnih podataka koji mogu biti važni za odluku o prijemu (prethodno iskustvo u radu, prosečna ocena u toku školovanja, dodatno obrazovanje ili osposobljenost, dužina trajanja školovanja itd.). Kandidati će o izboru biti obavešteni pisanim putem, u roku od 30 dana od dana isteka roka za prijavu kandidata. Prilikom zasnivanja radnog odnosa izabrani kandidat je dužan da dostavi, u originalu ili overenom prepisu (kod javnog beležnika): diplomu (uverenje) o završenoj srednjoj školi – IV stepen stručne spreme; uverenje o državljanstvu (ne starije od 6 meseci); izvod iz matične knjige rođenih (trajni dokument); izvod iz matične knjige venčanih (ukoliko su diplome ili uverenja izdati na prezime koje je kandidat promenio prilikom sklapanja braka); uverenje da nije osuđivan (ne starije od 6 meseci); uverenje da se protiv njega ne vodi krivični postupak i da nije podignuta optužnica niti da je pokrenuta istraga (ne starije od 6 meseci). Prilikom zasnivanja radnog odnosa izabrani kandidat je dužan da dostavi i: fotokopiju nečipovane lične karte ili očitanu čipovanu ličnu kartu; fotokopiju odjave sa prethodnog osiguranja (M obrazac).

Skoro postavljeni poslovi KLINIKA ZA NEUROLOGIJU I PSIHIJATRIJU ZA DECU I OMLADINU

Pregledano: 1362 puta