0

Aplikacija

монтер телекомуникационе опреме Puno radno vreme

na Excalibur Net u Kraljevo (Poslato na 24-06-2021)

Потребни радници за монтажу телекомуникационе опреме на територији Краљева

Opis posla

Поверење корисника на бежичне и кабловске системе интернета и телевизије
Одржавање и сервисирање опреме
Radno iskustvo obavezno za poziciju glavnog montera

Pogodnosti

Obezbedjivanje Професионалнe обукe и усавршавање
Могућност одличне зараде
Могућност напредовања
Динамичан и одговоран посао уз одличне радне услове и атмосферу
Могућности за развој и напредовање

Uslovi

Sposobnost za rad na visini
искуство у раду са алатима, мерним уређајима
Возачка дозвола „Б“ категорије

Пожељно: Завршена школа телекомуникационог или електротехничког смера
Самоиницијатива и добра организација

Kontak za prijave 036-210-610
060-1474740

Pregledano: 1920 puta
« Vratite se na kategorije
Da li je ovaj oglas za posao lažan? Prijavi ga!

Motivational letters