1

aplikant

Vozač kamiona C/E medjunarodni saobraćaj Puno radno vreme

na INTERKOVAČ doo u Sremska Mitrovica (Poslato na 07-07-2021)

INTERKOVAČ doo iz Sremska Mitrovice Milice Stojadinović 21 - prima u radni odnos:
Vozače u međunarodnom transportu
Mesto rada: Međunarodni transport –Ful evropa
Sedište: Sremska Mitrovica

Opis posla:
• Međunarodni transport

Uslovi rada:
• Minimum godinu dana iskustva na poslovima vozača
• Posedovanje tacho kartice
• Potrebna potvrda iz SUP-a da niste osuđivani

Zaposlenima nudimo:
• Prijavljeni radni odnos-ugovor
• Socijalno i zdravstveno osiguranje
• Odlični uslovi rada, bezbednost i zdravlje na radu
• Odlična cena rada – za više informacija kontaktirajte oglasivača

Kandidati koji žele da se prijave treba da dostave obavezno: radnu biografiju (ime, prezime, broj telefona, radno iskustvo).
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese:
ksenijainterkovac@gmail.com ili pozvati na broj telefona:
+381694115564 Ksenija Kovač ili +38163508834 Damir Kovač
Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu uži izbor.
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Oglas je aktivan 60 dana od dana postavke.

Skoro postavljeni poslovi INTERKOVAČ doo

Pregledano: 859 puta