0

Aplikacija

Knjigovođa Puno radno vreme

na Adecco u Topola (Poslato na 10-07-2021)

Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa.
Za svog klijenta tražimo motivisane i pouzdane kandidate za poziciju Knjigovođe, mesto rada u Topoli.

Potrebne kvalifikacije:
     Poželjna viša ili visoka srednja stručna sprema ekonomskog usmerenja
     Neophodno poznavanje MS office paketa
     Poznavanje engleskog jezika
     Minimum tri godine radnog iskustva na istoj poziciji

Glavna zaduženja:
     Samostalno knjiženje ulaznih, izlaznih dinarskih i deviznih faktura
     Samostalno knjiženje poslovnih promena
     Praćenje zakonskih propisa i promena vezanih za knjigovodstvo, poreske propise, radno i trgovinsko zakonodavstvo
     Praćenje i usklađivanje salda-konta kupaca i dobavljača
     Knjiženje i obračun PDV-a
     Obračun zarada
     Obavljanje blagajničkih poslova
     Učestvovanje u izradi završnog računa
     Vršenje kontrole ispravnosti dokumentacije

Profil kandidata:
     Pouzdanost i organizovanost
     Analitičnost i detaljan pristup radu
     Proaktivnost i orijentisanost ka rezultatima

Uslovi rada:
     Radno vreme od 8h do 16h
     Mogućnost profesionalnog usavršavanja
     Mogućnost dugoročnog angažmana

Biće kontaktirani kandidati koji budu ušli u uži proces selekcije.

Skoro postavljeni poslovi Adecco

Pregledano: 283 puta