11

Aplikacija

Tehničar održavanja alata (kalupa) Puno radno vreme

na XINGYU AUTOMOTIVE LIGHTING SYSTEMS u Niš (Poslato na 23-07-2021)

Tehničar održavanja alata (kalupa)

,,XINGYU AUTOMOTIVE LIGHTING SYSTEMS” doo, Niš

Opis posla:

1. Odgovoran za rutinsku kontrolu, održavanja i modifikovanja alata (kalupa).
2. Odgovoran za optimizaciju alata, detektovanje i otklanjanje defekata, odnosno nepravilnosti.
3.Kreira relevantne izveštaje.
4. Vodi evidenciju na dnevnom nivou, sprovodi statističke analize vezane za održavanje alata, opreme i sl.
5. Obavlja i druge povezane poslove.

Uslovi rada i ostali uslovi:

1. III ili IV stepen stučne spreme mašinskog usmerenja.
2. Najmanje 3 godine relevantnog iskustva.
3. Poželjno osnovno poznavanje Microsoft Office paketa
4. Poželjno poznavanje engleskog jezika.

Biografije u word ili pdf formatu slati na recruitserbia@xyl.cn

Rok važenja
23.08.2021.
Zahtevani nivo kvalifikacija
Srednja škola – III stepen (3 godina)
Radno iskustvo u zanimanju
Više od 3 godine
Broj izvršilaca
1
Mesto rada
Niš
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Određeno

Napomena
Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano).

Skoro postavljeni poslovi XINGYU AUTOMOTIVE LIGHTING SYSTEMS

Pregledano: 631 puta