0

Aplikacija

Radnik/ca na održavanju zelenih površina Puno radno vreme

na HR Bulevar u Beograd (Poslato na 29-07-2021)

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Radnik/ca na održavanju zelenih površina
(Beograd)

Opis posla:
-Održavanje spoljnih površina, pripadajućih staza, platoa i trotoara
-Održavanje cveća
-Prikupljanje, sortiranja i pripremanje otpada
-Poslovi čišćenja i održavanja površina sa tvrdom podlogom i pranje otvorenih kanala sa čišćenjem rešetki
-Uređivanje travnjaka i rastinja
-Presovanje otpadnog papira i slaganje na palete
-Uklanjanje snega ručnim putem sa šetačkih staza

Uslovi rada:
-Stimulativna zarada
-Angažovanja u punom radnom vremenu
-Mogućnost dodatnih angažovanja i ostvarenja dodatne zarade
-Obezbeđena obuka novozaposlenih

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon: 011/454-25-88
ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs sa naznakom „Beograd – Radnik/ca na održavanju zelenih površina“

Skoro postavljeni poslovi HR Bulevar

Pregledano: 64 puta