0

Aplikacija

Regler Puno radno vreme

na Peštan d.o.o Bukovik u Aranđelovac (Poslato na 30-07-2021)

Opis posla:

• Pripremanje i podešavanje mašina za rad u proizvodnom procesu
• Pokretanje/zaustavljanje procesa proizvodnje
• Blagovremeno I ispravno pakovanje mašina, linija
• Održavanje zaštitnih naprava na mašinama u funkcionalnom stanju
• Praćenje rada mašine/linije u toku smene, obilazeći ih više puta i kontrolišući njihov rad
• Otklanjanje eventualno nastalog kvara u najkraćem roku uz što manju količinu škarta
• Autokontrola gotovih proizvoda do postizanja proizvoda propisanog kvaliteta
• Podnošenje dnevnih izvestaja o radu

Uslovi rada:

• Rad u 3 smene
• Radno vreme od 8h
• Obezbeđen topli obrok
• Obezbeđen prevoz
• Ugovor o radu

Profil kanidata:

• Nije bitan Stepen stručne spreme
• Sa i bez radnog iskustva na ovoj poziciji
• Poželjno je prethodno iskustvo u proizvodnji
• Odgovornost u radu
• Preciznost u radu

Prijave možete poslati na email adresu milena.vracarevic@pestan.net ili se javiti na broj: 062/259-930
Oglas važi do 30.08.2021

Skoro postavljeni poslovi Peštan d.o.o Bukovik

Pregledano: 801 puta