0

Aplikacija

Hidrauličar/mehaničar; Auto-bravar; Auto-mehaničar Puno radno vreme

na ENERGORAZVOJ u Beograd (Poslato na 04-08-2021)

Hidrauličar/mehaničar; Auto-bravar; Auto-mehaničar

Oglas važi od: 04.8.2021.

„ENERGORAZVOJ“ DOO BEOGRAD
Novi Beograd, Milutina Milankovića 1

Hidrauličar/mehaničar
mesto rada: Vrčin, probni rad 1 mesec

Opis posla: hidrauličarski poslovi.

Auto-bravar
2 izvršioca

Opis posla: auto-bravarski radovi.

Auto-mehaničar
2 izvršioca

Opis posla: auto-mehaničarski radovi.

USLOVI: obrazovanje: nebitno; neophodno radno iskustvo u traženom zanimanju; vozačka dozvola B kategorije

OSTALO: obezbeđen smeštaj. Trajanje konkursa: do popune. Lice za kontakt: Petronije Milenković, telefon: 065/2377-535, imejl: e-mail: nikola@energorazvoj.rs.

Skoro postavljeni poslovi ENERGORAZVOJ

Pregledano: 168 puta